BNP Paribas Idę Do Kina – marzec 2022

💚 BNP Paribas Idę do kina – nowa filmowa przygoda w Twoim mieście.
15 marca w Węgorzewie aktualne kinowe hity na dużym ekranie. Razem z przyjaciółmi zobaczcie najnowszą odsłonę „Batmana” – najbardziej wyczekiwanego filmu 2022 roku na świecie. Macie ochotę się pośmiać? Wybierzcie się na najsłodszą komedię romantyczną, czyli „Miłość jest blisko”. Idźcie do kina całą rodziną na animację „Ups2! bunt na Arce” lub na wyjątkowe kino familijne – „Za duży na bajki” 👀
Bilety –> https://bit.ly/BNPParibasIdędokina-Węgorzewie-150322
Cena biletów:
Normalny: 18 zł
Ulgowy: 16 zł
Grupowy: 14 zł
Tak prezentuje się cały repertuar:
🎥 „Batman” – największy kinowy hit początku 2022 roku. Tym razem w roli Mrocznego Rycerza zobaczymy Roberta Pattinsona. Obok niego na dużym ekranie zobaczycie również Zoe Kravitz oraz Collin Farrell. Poczuj klimat Gotham w swoim mieście!
🎥 „Miłość jest blisko” – nigdy nie byli parą, a znają się od dziecka. Olga Bołądź, Janusz Chabior, Weronika Książkiewicz i Grzegorz Małecki w słodkiej komedii romantycznej, która każdemu poprawi humor.
🎥 „Za duży na bajki” – filmowa propozycja dla całej rodziny. Przyjaźń wystawiana na próby, pierwsza miłość, trudy dorastania, turniej gamingowy, a jakby tego było mało – dorośli, którzy wszystko wiedzą najlepiej. Oj, nie będzie łatwo…
🎥 „Ups2! Bunt na Arce” – Arka Noego od tygodni dryfuje na otwartym morzu. Brzegu nie widać, zapasy żywności się kończą… Jak zakończy się ta przygoda?
Wyjątkowa niespodzianka dla fanów kina
🌟 Odwiedź lokalny oddział Banku BNP Paribas i otrzymaj Voucher VIP na bilet.*
Więcej szczegółów w lokalnych oddziałach Banku BNP Paribas oraz na idedokina.pl/trasa_kina
*liczba Voucherów ograniczona
W trosce o widzów podczas naszych seansów wprowadziliśmy szereg zasad i udogodnień, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa. Na sali kinowej dostępne będzie nawet 100% miejsc z uwzględnieniem osób z certyfikatem.
Zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami MKiDN oraz GIS możemy zwiększyć liczbę miejsc na sali z wyznaczonych 30% o dodatkowe 70%. Jeśli posiadacie Unijny Certyfikat Covid (UCC) przy wyborze miejsca na sali wybierzcie koniecznie „bilet Certyfikat”.
Osoby, które wybrały bilet z certyfikatem dodatkowo otrzymają oświadczenie, które w naszym imieniu prześle Ekobilet – nie zapomnijcie go wypełnić.
Bądźmy bezpieczni i cieszmy się wspólnie z magii kina w Waszym mieście.
🌟 Kto idzie do kina?
Organizator: Outdoor Cinema
Partner tytularny: Bank BNP Paribas
Sponsor wspierający: Storytel
Partner promocji: Mastercard
Partner: Polargos
Partner barku: Coca Cola
Przewiń do góry Skip to content